Oczyszczacz powietrza Petoneer

 • Reading time:6 mins read

W okolicy dwóch naszych kuwet pojawiły się urządzenia służące oczyszczaniu powietrza.

Czy jednak rzeczywiscie?

To mały, prawie niezauważalny produkt, który możesz umieścić w dowolnym miejscu i zapomnieć o wszystkim innym. Sam oczyszczacz znajduje się z przodu, a pod nim znajdują się obydwa światła. Natomiast włącznik ładowania i zasilania znajdują się na górze.

Główną rolą Petoneer Odor Eliminator jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów. I faktycznie ten sprzęt robi to dobrze, a jego skuteczność to niemalże 85%. Teoretycznie urządzenie zostało stworzone z myślą o zwierzętach. Takim głównym przeznaczeniem jest właśnie instalacja odświeżacza w takich miejscach jak kuweta czy legowisko naszego pupila.

Nie uwierzyłbyś, ale ten potężny, mocny produkt waży tylko 153 g całości. Jest tak poręczny, że możesz go nawet nosić w torbie. Możesz go umieścić w dowolnym miejscu i zabrać ze sobą, ponieważ ma wymiary tylko około 99,6 × 51,7 × 41,5 mm .

Ładowanie akumulatorowe

Niedrogi produkt XIAOMI PETONEER AOE010 Inteligentny eliminator zapachów nie pozostawia żadnych wątpliwości jeśli chodzi o jakość wykonania. Inżynierowie Xiaomi zadbali o to, aby był to produkt solidny i niezniszczalny. Ponieważ wiedzą, że ten produkt będzie w pobliżu zwierząt. Dodatkowo istnieje możliwość, że zwierzę zadrapie lub celowo pogryzie urządzenie. Do budowy tego urządzenia wykorzystano akrylonitryl-butadien-styren . Dzięki temu oczyszczacz jest wytrzymały.

Ma stosunkowo duży akumulator jak na tak kompaktowe urządzenie. Całkowite naładowanie baterii litowej o pojemności 2200 mAh może zająć 3,5 godziny , ale przy pełnym naładowaniu może także działać przez 3 dni . (w przypadku korzystania przez wiele kotów czas ten niestety się skraca) Ładowanie odbywa się za pomocą portu USB. Posiada dwa tryby pracy: 1) Podczerwień 2) Pomiar czasu.

Funkcje i funkcjonalność

Inteligentny eliminator nieprzyjemnych zapachów XIAOMI PETONEER AOE010 może mieć ograniczenia pod względem rozmiaru, ale nie pod względem funkcji. Przede wszystkim sterylizuje i dezodoryzuje okolice kuwety.

Aby to urządzenie mogło nadal działać, nie są wymagane żadne materiały eksploatacyjne. 

Konstrukcja z trzema bocznymi wylotami umożliwia szybsze uwalnianie cząsteczek tlenu i zapewnia oddychalność.

Za I przeciw

Zalety

 • bateria, która zapewnia działanie urządzenia nawet do 3 dni
 • Bateria 2200 mAh
 • kąt działania urządzenia 360 stopni
 • Podwójny tryb podczerwieni i synchronizacji
 • Sterylizacja i deodoryzacja

Wady

 • 3 godziny ładowania
 • Brak typu C w ładowarce
 • Brak zapachu nawilżacza
 • brak współpracy z aplikacją
 • Jeden kolor
 • Należy uważać na dawki ozonu, który jest trujący dla zwierząt

Nasz werdykt

W dzisiejszym świecie niezwykle ważne jest, aby dbać o swojego zwierzaka jak o członka rodziny. Sugerujemy, jeśli zależy Ci na zdrowiu swoim i swojej futrzanej rodziny, to warto zaopatrzyć się w ten produkt. Jest bezproblemowy i wymaga jedynie ładowania po dłuższym czasie.

O tym, że jest to produkt przeznaczony głównie dla zwierząt mówią dwie kolejne cechy. Przed wszystkim, Petoneer Odor Eliminator działa bez wydawania dźwięków, a więc nie będzie pewnego rodzaju straszakiem dla naszego pupila. Ponadto urządzenie będzie włączać się minutę po zakończeniu wykrywania ruchu, a więc akurat jak zwierzak opuści swoją kuwetę. Następnie przez 20 minut potrwa proces oczyszczania.

Ale pochłanianie brzydkich zapachów to nie jest wszystko, co oferuje ten produkt. Otóż w mniejszym stopniu Petoneer Smart Odor Eliminator to także oczyszczacz powietrza. Bo tak, może on eliminować bakterie i inne drobnoustroje. Jonizacja powietrza to dobry dodatek, który zwiększa korzyści posiadania tego sprzętu.

Cena i dostępność

Możesz kupić tę nowoczesną technologię w najlepszej cenie ok. 139 PLN Dostępna jest tylko w jednym kolorze białym.

wpis nie jest sponsorowany

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.