Nasze testy i recenzje

Bardzo cenię sobie wysoką jakoś produktów, przedkładając niejednokrotnie ich jakość nad niską cenę. W domu to ja odpowiadam za zakupy, stąd tez wnikliwie czytam etykiety, przeglądam nowości na rynku, ale też zdaję sobie sprawę, że “nie wszystko złoto co się świeci”.
Dlatego też podjęłam decyzję o testowaniu produktów związanych z hodowlą zwierząt. Testowanie to ma bowiem pomóc mi, ale też i innym posiadaczom zwierzaków wybrać produkty najlepsze, sprawdzone.
Przetestowałam już w mojej hodowli wiele karm dla kotów (ich testy będą się sukcesywnie ukazywać na mojej stronie), tak więc jestem w stanie dokładnie poznać przeznaczony do testów produkt, opisać go, przetestować i ocenić. 
Według mnie takie oceny mogą pomóc firmom w promocji ich marki czy nowych produktów na rynku. 

Staram się oceniać produkty rzetelnie, choć każda moja recenzja jest subiektywną opinią o danym produkcie. Nie waham się krytykować produktów, ale również potrafię je docenić i znaleźć ich najmocniejsze strony. Nawet jeśli jakiś produkt nie spełnił moich oczekiwań lub zaszkodził moim kotom, jestem wstanie pomimo negatywnego wyniku w teście znaleźć mocne strony produktu wyjaśniając co mogło być tego przyczyną, nie skreślając go w opinii czytelników.

Moimi testerami są:

  • 3 kotki hodowlane: Kama, Catriona, Carlotta i Just Like Heaven
  • kocur Horatio
  • kastrat Cardamon
  • aktualne mioty kociąt

Oferuję zdjęcia testowanych produktów, filmy i obszerne szczegółowe testy i recenzje. Testując suplementy i leki, jestem w stanie konsultować swoje recenzje z opiniami weterynarzy. 

Szczególną uwagę przywiązuję do pochodzenia produktów, promując przede wszystkim Polskie marki i firmy udowadniając, że mogą być tak samo dobre (a często nawet lepsze) niż zagraniczne koncerny.

Z wielką przyjemnością podejmę współpracę z każdą firmą. Nie selekcjonuję propozycji na lepsze i gorsze. Każdą propozycję rozpatruję indywidualnie, więc jeśli masz ciekawy produkt lub usługę skontaktuj się za mną telefonicznie, mailowo lub poprzez media społecznościowe. Wspólnie możemy wypromować Twój produkt, czerpiąc obustronne korzyści!

Kontakt z kotem działa uspokajająco i zmniejsza stres. Głaskanie zwierzęcia, jego głębokie mruczenie wpływają kojąco na osoby nerwowe. Wpływa to na obniżenie ciśnienia, cholesterolu i trójglicerydów we krwi, a co za tym idzie – redukuje ryzyko chorób układu krwionośnego. Koty mogą pomóc w uśmierzaniu bólu, gdyż wyczuwają bolesne miejsca na ciele i układają się na nich. Ma to związek z tym, że sierść kota jest najonizowana ujemnie, a chore miejsca dodatnio. Kładąc się na bolących miejscach, kot neutralizuje szkodliwe jony.

Polecane produkty

Żwirek:
W zależności od preferencji kota polecamy:

  1. Żwirek bentonitowy – Tigerino 
  2. Żwirek bentonitowy – Golden Grey Master 
  3. Żwirek bentonitowy “Calitti”
Kosmetyki:
Sklep Lavender Love
 

Dla domu (sprzątanie, usuwanie zapachów):
1. Neutralizator OdorGone
2. Proszek do prania Clovin Septon
3. Dezynfekcja kuwety 

Suplementy:

  1. Produkty Lunderland
  2. Produkty Pokusa

Karma dla kotów:
Grau
GranataPet

Preparaty zdrowotne:
Vetexpert

Zapraszamy do skorzystania z naszego rabatu na zakupy w sklepie internetowym zooplus.pl.
(kliknij w zdjęcie poniżej, aby przejść do strony)

Rabat na zakupy w zooplus.pl od PritiKiti.pl