Rezerwacja kociąt

  • Reading time:3 mins read

Wstępna rezerwacja przed porodem

Od osób zainteresowanych zakupem kociaka z naszej hodowli pobieramy zaliczkęw kwocie 100 zł ( przelew na konto podane poniżej ) do czasu narodzin kociaków. Zaliczka staje się częścią zadatku w dniu porodu odpowiedniej ilości kociąt i ich płci. Taka rezerwacja jest możliwa wyłącznie w przypadku kociąt do hodowli.

Zaliczka jest zwrotna jeśli nastąpi rezygnacja z rezerwacji przed momentem narodzin lub gdy z przyczyn obiektywnych hodowla nie może zapewnić kociaka wybranej płci. Zaliczka jest więc wstępną rezerwacją lecz nie daje gwarancji nabycia kociaka z uwagi na niewiedzę o ilości kociąt i rozkładzie ich płci w miocie przed porodem.

UWAGA! W przelewie proszę podać : swój nr telefonu kontaktowego i płeć kociaka.

nr konta  14 1050 1054 1000 0005 0147 9018

REZERWACJA po urodzeniu kociąt

Rezerwacja jest zobowiązująca gdy zainteresowany wpłaci zadatek na zakup kociaka w wysokości 1000zł.

Rezerwacja kociaka następuje w momencie odnotowania wpłaty.

Wpłata zadatku jest faktem zawarcia umowy kupna dla dwóch stron.

Resztę uzgodnionej kwoty nabywca wpłaca osobiście u Hodowcy przy odbiorze kociaka,

Po zawarciu umowy (wpłata zadatku) Hodowca zobowiązuje się do sprzedaży zamówionego kociaka zgodnie z ogólnymi warunkami określonymi w umowie.

Jeśli nabywca po wpłacie zadatku nie odbierze kociaka w wyznaczonym terminie i nie skontaktuje się w ciągu 7 dni z Hodowcą w celu ustalenia innego terminu, kwota zadatku ulega przepadkowi, a rezerwacja uważana jest za nieważną, w przypadku odstąpienia od umowy przez Nabywcę, zadatek przechodzi jako rekompensata na rzecz Hodowcy i nie podlega zwrotowi.

Poprzez wpłatę zadatku chronimy Ciebie i kociaka przed pomyłkami.

ODBIÓR KOCIAKA

Zakupiony kociak może zostać odebrany przez Nabywcę najwcześniej po ukończeniu 14 tygodnia, po dwóch szczepieniach, odrobaczeniach (wpisy w książeczce zdrowia).

Hodowca ustala z Nabywcą datę odbioru kociaka.

Odbiór potwierdzany jest pisemną umową kupna- sprzedaży.

Nabywca otrzymuje od Hodowcy wraz ze kociakiem: rodowód Polskiego Związku Felinologicznego, która jest świadectwem pochodzenia kociaka, książeczkę zdrowia kota, z wpisami dat odrobaczeń i szczepień, ksera dokumentów rodziców oraz wyprawkę dla malucha.

Koszty wyrobienia Paszportu dla kota, rodowodu eksportowego na nazwisko nabywcy, dodatkowych badań oraz szczepień są dodatkowo płatne.

Kocię będzie socjalizowane, odpowiednio żywione, prowadzone i wychowywane tak jak nasze pozostałe koty. Do chwili odbioru przez nowego właściciela kociak będzie mieszkać w domu oraz będzie traktowany  jak członek rodziny.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.