GranataPet – Pyyyychota!

  • Reading time:6 mins read

W ramach konkursu na Facebooku wygraliśmy 10 saszetek karmy firmy GranataPet.

Karma jest nam doskonale znana, podajemy ją i naszym starszym kotom i kociętom, ale postanowiliśmy dziś zrobić test 🙂

Testują oczywiście kocięta.

SONY DSC

Producent o karmie podaje: Bogate w białko pożywienie z dopasowaną, umiarkowaną zawartością tłuszczu jest wyjątkowo lubiane przez koty. Są one z natury drapieżnikami i mięsożercami i ich układ pokarmowy jest do tego odpowiednio przystosowany. Zboża są dla nich ciężkostrawne, trudne do przyswojenia. Z tego powodu w karmach GranataPet nie znajdziesz nawet najmniejszej ilości dodatków zbożowych, przez co gwarantują optymalne i naturalne pożywienie.

Karma GranataPet produkowana jest w Niemczech i Austrii ze starannie wybranych i świeżych składników. Dzięki gotowaniu na parze zachowuje wszystkie witaminy, istotne kwasy tłuszczowe i cenne substancje odżywcze.

Jakie są zalety karmy GranataPet?

Karma GranataPet jest jedną z karm polecanych na grupach kocich. Zawierają one taurynę, która wzmacnia wzrok i działanie mięśnia sercowego, a także poprawia samopoczucie kota. Karmy GranataPet to duża zawartość mięs, brak zbóż: optymalne i naturalne żywienie, bogate w białka. Każda z tych karm zawiera pestki owocu granatu bogate w potas, witaminę C, wapń i żelazo oraz kwas elagowy – bioaktywną substancję czynną, która chroni komórki i tkanki organizmu przed wolnymi rodnikami (działanie przeciwutleniające), odtruwa, usprawnia odnawianie komórek, wzmacnia serce, krwiobieg i układ odpornościowy: chroni przed infekcjami, hamuje rozwój procesów zapalnych, usprawnia ukrwienie, wpływa na przemianę materii, pozytywnie wpływa na mózg i nerwy oraz oczy: wspomaga wydajność umysłową, chroni komórki nerwowe. Karmy te zawierają oczywiście dodatek z łososia (czyli wielonasyconych kwasów tłuszczowych).

Czego nie zawierają karmy GranataPet?

Produkty GranataPet nie zawierają oczywiście: zbóż, mięsa formowanego (połączonych kawałków mięsnych), mączki kostnej, soi, sztucznych barwników i aromatów.

UWAGA!!!! GranataPet nie przeprowadza również doświadczeń na zwierzętach.

www.kociagromadka.pl
Tak wygląda karma GranataPet

          Źródło: http://www.chaoskatzen.de/forum/topic6117-15.html

Składy poszczególnych smaków karm GranataPet

Kaczka i drób:

mięso z kaczki i drobiu (72%) (kaczka 36%: mięso mięśniowe, serce, wątroba i drób 36%: mięso mięśniowe, serce, żołądki, wątroba), bulion z kaczki i drobiu (25%), pestki owocu granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%).

Łosoś i indyk:

łosoś i mięso z indyka (72%) (łosoś 20% i indyk 52%: mięso mięśniowe, serce, wątroba), bulion z indyka i łososia (25%), pestki owocu granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%).

Cielęcina i królik:

mięso cielęce i królicze (72%) (cielęcina 36%: mięso mięśniowe, serce, płuca, wątroba i królik 36%: mięso mięśniowe serce, wątroba), bulion z cielęciny i królika (25%), pestki owocu granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%).

Jagnięcina i indyk:

mięso jagnięce i indycze (72%) (jagnięcina 36%: mięso mięśniowe, serce, płuca, wątroba i indyk 36%: mięso mięśniowe serce, wątroba), bulion jagnięcy i indyczy (25%), pestki owocu granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%).

Łosoś i owoce morza:

mięso z łososia, owoców morza i kurczaka (72%) (łosoś 25%, owoce morza 25% i kurczak 22%: mięso mięśniowe serce, żołądki, wątroba), bulion kurczęcy i rybny (25%), pestki owocu granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%).

Ryby karpiowate i ragout z dziczyzny:

ryby karpiowate i dziczyzna (72%) (ryby karpiowate 20% i dziczyzna 52% : mięso mięśniowe, serce, żołądki, wątroba), bulion rybny i z dziczyzny (25%), pestki owocu granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%).

SONY DSC

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.