Dlaczego powinieneś wybrać naszą hodowlę?

  • Reading time:3 mins read

Moje koty hoduję według wzorca rasy perskiej i egzotycznej. Często zdarza się, że ludzie wracają po drugiego kociaka tylko dlatego, że moje wsparcie posprzedażowe nie ma sobie równych.

Zdrowie

Oferujemy wyłącznie kociaki po rodzicach przetestowanych genetycznie na PKD1.

Hodowla z zasadami

Przywiązujemy dużą wagę do selekcji. Dobieramy pary ze względu na stan zdrowia, rodowód, temperament i typ. Tworzymy idealnego kociaka . Aby nowe rodziny miały najlepszego czworonożnego przyjaciela i członka rodziny na świecie.

Rozwój

Hodowla jest dla nas niezwykle ważna. Wszystkie kociaki  otrzymują karmę najwyższej jakości, aby zoptymalizować ich wzrost i rozwój. Wychowujemy wszystkie kociaki z najwyższą jakością, bo to klucz do długiego i zdrowego życia.

Socjalizacja

Socjalizacja 0 kocięta wprowadzane są bardzo szybko do pełnego stadka, aby poznać życie w grupie, poznać różnych ludzi, poznać zasady panujące w domu, komunikować się z innymi starszymi kotami.

Wsparcie

Każdy kociak z naszej hodowli jest dla nas szczególnym dzieckiem. Oferujemy więc dożywotnie wsparcie i opieka. Misja ta polega na zapewnieniu właścicielom naszych drogich dzieci wszelkiej pomocy, której mogą potrzebować, aby mogły one przeżyć swoje życie od kociaka do dorosłego i wreszcie do starości. Oferujemy również nieograniczoną edukację dotyczącą rasy przed przyjęciem kociaka pod swój dach przez nowego właściciela.

Wystawy

Często wystawiamy nasze koty, wyhodowane w naszej hodowli, pochodzące od kotek mieszkających w naszym domu. Koty te odnoszą sukcesy wystawowe na wystawach międzynarodowych i światowych.

Hodowla “Pritikiti *Pl”
  • Odpowiedzialna hodowla z jasnymi wytycznymi
  • Hodowla z miłością do historii rasy.
  • Najważniejsze dla nas jest zdrowie, prawidłowa anatomia, temperament rasy
  • Doskonałe odżywianie kotów
  • Humanitarne traktowanie kotów w domu jako członków rodziny

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.