Podsumowanie roku 2022 w hodowli Pitikiti

  • Reading time:4 mins read

Postanowiliśmy podsumować rok 2022, napisać Wam o tym, co ważnego wydarzyło się w ciągu tych 12 miesięcy.

W 2022 w naszej hodowli pojawił się tylko jeden miot, był to miot J. W miocie urodziło się 6 kociąt i jakk dotąd był to najliczniejszy miot w naszej hodowli. Z miotu została z nami Just Like Heaven, z wyglądu bardzo podobna do swojej mamy Slavuta’s Keiti.

Naszą hodowlę opuściła Slavuta’s Keiti. Po 4 latach zakończyła swoją karierę hodowlaną i zamieszkała w Szczecinie.

W hodowli w listopadzie 2022 zawitał nowy kocur- LV* Kaliora Horatio. Horacek już cieszy nas pierwszymi sukcesami wystawowymi, a także wspaniałym charakterem.

Niestety 26 grudnia 2022 po 10 latach spędzonych w naszej hodowli zmarł Salem Mussi Musk *Pl, nasz pierwszy kot egzotyczny. Bardzo będzie nam go brakować.

Rok 2021 obfitował również w sukcesy wystawowe:

Cardamon Pritikiti *PL w Kownie osiągnął jako pierwszy w Polsce kocur egzotyczny tytuł Europa Premior a także WCF Triple Master. Pokazywaliśmy go również na wystawach TICA, gdzie dostaw Northern Europe 2022 Best Shorthair Alter of the year.. Bardzo dziękujemy Sędziom z federacji WCF, FIFe oraz TICA za każdde docenienie Cardamona.

W rankingach WCF Best Cat wysoko w rasie kotów egzotycznych plasują się też nasze kocięta. Mamy nadzieję, że już niedługo zarówno Horatio jak i Just Like Heaven wejdą w świat wystaw jako koty dorosłe i pokażą na co je stać.

Aby lepiej rozumieć nasze koty ukończyliśmy kilka szkoleń, m.in. organizowane przez COAPE.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.