Myszki Dingo w ramach plebiscytu na najlepsze produkty dla kotów Sfinksy

  • Reading time:3 mins read

W ramach plebiscytu na najlepsze produkty dla kotów Sfinksy otrzymaliśmy dla naszych kotów prócz innych produktów również kolorowe myszki.

Opis producenta:

Zabawki dla kota: Myszki

Szukasz pomysłu jak zabawić swojego pupila? Świetnie trafiłeś! Dzięki nowej serii zabawek nuda zniknie z życia Twojego ulubieńca. W ofercie posiadamy myszki dla kota z pluszu. Myszki charakteryzują się ładną kolorystyką i co najważniejsze posiadają ogonek z piór z dzwoneczkiem.

Opis:

– Jedno opakowanie zawiera 2 szt.

– Żywe kolory

– ogonek z piór

– Dzwoneczek

Długo zastanawialiśmy się któremu z kotów dać zabawkę. Salem nie bawi się zabawkami. Kama – raczej lubi wędki i piłeczki. Dziewczynki – mają mnóstwo już zabawek. Chłopaki dostali nowe wędki.

No i wtedy wpadła genialna myśl do głowy! Przecież są małe kocięta! One muszą się przyzwyczajać do zabaweczek. Kociaki w teorii zaczynają się bawić od około 7 tygodnia życia, ale nasze kocięta już powolutku rozpoczynają swoje zachowania myśliwskie: gryzienie, drapanie itp. Kocięta ćwiczą w ten sposób swoją drapieżność i jest jak najbardziej prawidłowy odruch.

Stąd też, by nie popełnić popularnego błędu i nie dawać kociętom naszych rąk czy stóp do zabawy daliśmy im już myszkę. Myszkę zabieramy na noc, w dzień tez jest pod naszą baczną obserwacją, by kocięta bardziej się bawiły i nie zrobiły krzywdy.

Myszka sprawia, że kocięta zaczynają dawać upust swojej energii, pobudzają swoje zmysły i dbają o kondycję.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.