Legowisko Daisy – Lauren design

  • Reading time:6 mins read

Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów legowisk.

Jak wiecie, sami zakupiliśmy ostatnio 2, aby nasze koty ładnie wyglądały podczas wystawy w Warszawie w grudniu.

W styczniu jednak w naszej hodowli pojawił się miot:

To spowodowało, że poszukiwaliśmy nowego legowiska, które będzie odpowiednie dla naszego miotu. Takie, gdzie cały miot będzie czuł się bezpiecznie i dobrze.

Dla każdego kota legowisko jest miejscem wypoczynku i relaksu. Kot we własnym legowisku czuje się bezpiecznie, ponieważ czuje swój zapach i widzi znajome otoczenie. Często koty wybierają nasze łóżka, gdyż daje ono poczucie bezpieczeństwa, a my ogrzewamy koty naszymi ciałami. Tym razem chodziło jednak o kocięta…

Jak widać w legowisku mieszczą się 4 kocięta

Co więc braliśmy pod uwagę? Ważne było wykonanie, gdyż dobór materiałów mógł sprawić, że legowisko będzie służyć naszym kotom przez wiele lat. Ważne tez były kolory, gdyż często fotografujemy nasze malutkie szczęścia i chcieliśmy by dobrze prezentowały się w legowisku.

Wybór padł na firmę Lauren Design, która udostępniła nam do testów legowisko Daisy.Co było dla nas ważne przy dokonywaniu wyboru? Materiał, z którego jest legowisko powinien być miękki i ciepły. Do tego musi być wygodny w czyszczeniu. Legowisko Daisy jest z mikrofibry, która w ogóle nie przyciąga kociej sierści, co dla nas jest bardzo istotnym argumentem. Przy wyborze legowiska zwracaliśmy też uwagę na to, by nie zawierało szkodliwych substancji. Na szczęście wypełnieniem są silikonowe kulki. A do tego całe legowisko można prać w pralce!

Legowisko Daisy jest okrągłe, więc kot może się w nim bardzo wygodnie ułożyć – zarówno normalnie, jak też i zwinąć w kłębek. Posłanie dzięki ściągnięciu ma ścianki – powoduje to, że zwierzaki śpiące w legowisku czują się bezpiecznie, odgrodzone od świata. Gdyby w legowisku spał dorosły kot nie musiałby bać się, że spadnie.

Co jeszcze przemawia na korzyść firmy Lauren design? Z wielką przyjemnością zauważyliśmy, że regularnie wspierają instytucje zajmujące się pomaganiem bezdomnym i chorym zwierzętom.

Plusy legowiska:

  • legowisko ma idealny dla naszej hodowli rozmiar (w obecnej chwili mieści się w nim cały miot, ale i dorosły kot, Salem, bez problemu w nim sypia)
  • legowisko bardzo prosto utrzymać w czystości dzięki temu, że da się je uprać w pralce. Ułatwia nam to utrzymanie miejsca do spania dla kota w higienie.
  • legowisko kolorystycznie pasuje nam do logo naszej hodowli 🙂 wbrew pozorom jest to dość ważny argument
  • legowisko jest dwustronne, z wystrzymałych tkanin

Wady legowiska:

  • nie zaobserwowano !

Do zapoznania się z całą ofertą firmy Lauren zapraszamy na ich stronę internetową http://www.laurendesign.eu/

 

 

Zachęcamy do zakupów dla kota w sklepie internetowym Zooplus.

Z naszym zaproszeniem https://www.zooplus.pl/invitations/Maria.Brzeska/1 otrzymacie Państwo kupon powitalny na 10%

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.