Drapaki Gattino

  • Reading time:3 mins read

Jakiś czas temu otrzymaliśmy do testów kartonowy drapak z firmy Drapaki Gattino.

Nasze koty z PritiKiti Exotic Shorthair Cattery przez ten czas testowały model o bardzo kociej nazwie – Pazur.

Początkowo chciałam reakcję kotów opisać od razu, pierwszego dnia, ale powstrzymywało mnie to, że jednak koty muszą produkt używać dłużej i dopiero wtedy mogę coś więcej o nim opowiedzieć.

Wielokrotnie pisałam, że nasze koty uwielbiają drapaki kartonowe – są one dość miękkie i jednocześnie nie za twarde, by koty mogły drapać swoimi pazurkami (min. po o, by zostawiały swój zapach).

Pierwszego dnia nowy drapak odwiedziły wszystkie koty delikatnie go drapiąc, tym samym zostawiając swój własny zapach.

Po 2 tygodniach koty traktują go chętnie jako leżankę, miejsce do spania, miejsce do wyciągnięcia się… Jest więc meblem wielofunkcyjnym i chętnie odwiedzanym przez koty.

Drapak położyliśmy na ziemi, a następnie w naszym meblu, by sprawdzić czy w obu lokalizacjach będzie równie chętnie odwiedzany. I jak najbardziej. Nie było problemu – koty wręcz stały w kolejce i korzystały z drapaka równie chętnie co z innych kartonowych miejsc do spania.

Po 2 tygodniach użytkowania drapaka z Drapaki Gattino nie widzę na nim śladów zadrapań, mimo, że ostatnio przyznam, że koty nie miały obcinanych pazurków, więc drapak mógł nieco oberwać.

Tektura jest bardzo solidna, zwarta, dobrze sklejona.

Bardzo dziękujemy za możliwość testowania produktu.

(wpis zawierał lokowanie produktu)

Drapaki można zakupić TU

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.