Pritikiti Cattery

Pritikiti *Pl

Hodowla kotów rasy egzotyczny

mulek Pritikiti Cattery

O naszej hodowli

  W naszej hodowli koty są najważniejszymi mieszkańcami domu, reszta to tylko pasujące do nich dodatki. Koteczki mogą poruszać się wszędzie, do ich dyspozycji jest całe mieszkanie oraz odpowiednio osiatkowany balkon. Koty przebywają cały czas z nami, bez względu na to, czy są małe czy już dorosłe. Nasza hodowla jest hodowlą typowo rodzinną, nastawioną na wysoką socjalizację kotów, przebywaniem kotów z dzieckiem i bieganiem kociąt od najwcześniejszych chwil po całym mieszkaniu.

  Hodowla kotów jest członkiem Polskiego Związku Felinologicznego, będącego członkiem największej i najbardziej szanowanej światowej organizacji WORLD CAT FEDERATION.

  Jesteśmy hodowlą kotów rasowych z prawdziwego zdarzenia, nasze koty są przez nas bardzo kochane i otoczone troskliwą opieką. Nadzór medyczny sprawują najlepsi lekarze weterynarii z Lecznicy weterynarii Jacka Bany w Legionowie.

  Nasze koty karmione są karmami najlepszej jakości, jakie są znane na świecie. Wypielęgnowane, zdrowe i szczęśliwe, opuszczają hodowlę idąc do nowych domków po ukończeniu 14-tego tygodnia życia.

  Serdecznie zapraszamy!

  Dlaczego nasza hodowla?

  Nasze Kluby i Nasi Partnerzy

  Mity o kotach

  Skontaktuj się z nami

  error: Content is protected !!