O nas

W naszej hodowli koty są najważniejszymi mieszkańcami domu, reszta to tylko pasujące do nich dodatki. Koteczki mogą poruszać się wszędzie, do ich dyspozycji jest całe mieszkanie oraz odpowiednio osiatkowany balkon. Koty przebywają cały czas z nami, bez względu na to, czy są małe czy już dorosłe. Nasza hodowla jest hodowlą typowo rodzinną, nastawioną na wysoką socjalizację kotów, przebywaniem kotów z dzieckiem i bieganiem kociąt od najwcześniejszych chwil po całym mieszkaniu.

Nasza hodowla zaczęła się od kotki Yvette, która po prawie 18 latach zmarła i pozostawiła nas w olbrzymim smutku w 2020 roku.

Hodowla w chwili obecnej liczy 5 dorosłych kotów. Są to  wykastrowane kocur Salem i Cardamon, rasy egzotycznej oraz Kama, kotka rasy egzotycznej. W listopadzie 2018 roku do hodowli dołączyły 2 nowe kotki hodowlane: Slavuta’s Catriona oraz Slavuta’s Keiti.

 

Hodowla kotów jest członkiem Polskiego Związku Felinologicznego, będącego członkiem największej i najbardziej szanowanej światowej organizacji WORLD CAT FEDERATION.

Współpracujemy z uznanymi reproduktorami ras egotycznej i perskiej, co oznacza najwyższej klasy standard.

Jesteśmy hodowlą kotów rasowych z prawdziwego zdarzenia, nasze koty są przez nas bardzo kochane i otoczone troskliwą opieką. Nadzór medyczny sprawują najlepsi lekarze weterynarii z Lecznicy weterynarii Jacka Bany w Legionowie.

Nasze koty karmione są karmami najlepszej jakości, jakie są znane na świecie. Wypielęgnowane, zdrowe i szczęśliwe, opuszczają hodowlę idąc do nowych domków po ukończeniu 12-tego tygodnia życia.

Serdecznie zapraszamy!

Mamy dostępną kotkę czarną szylkretkę. Zapraszamy do rezerwacji!

We have 1 black tortie girl available for reservation.