Nasze Kluby i Partnerzy

WCF
Należymy do największej światowej federacji felinologicznej World Cat Federation (WCF). Wszystkie nasze kocie dzieci otrzymują rodowody WCF, które potwierdzają ich rasowość i są respektowane na całym świecie.

PZF
Nasza hodowla zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym, które działa pod patronatem WCF. Na stronie www związku można sprawdzić regulamin hodowlany, który obowiązuje naszą hodowlę.

Royal Canin
Należymy do wielu prestiżowych Klubów Hodowców Royal Canin. Nasze kocie pociechy odżywiane są wyłącznie karmami dobrych marek i mięsem. Dzięki temu cieszą się z pięknego, lśniącego futerka i super kondycji.

https://www.cbdzoe.pl/
Wszystkie maluchy przed wyprowadzką do nowych domków są czipowane. Dzięki oznakowaniu w razie ucieczki lub zagubienia się kotka, jest większa szansa na odnalezienie właściciela, ponieważ wszystkie dane kontaktowe opiekunów kotka przechowywane są właśnie przez bazę danych.

Przychodnia weterynaryjna Jacek Bany
Opiekę medyczną nad naszymi kocimi dziećmi (tymi dużymi i małymi) od 16 lat, prowadzą lekarze weterynarii z Przychodni Dla Zwierząt Jacek Bany, ul. Słowackiego 8c w Legionowie.
Bardzo dziękujemy, za pomoc, dobre serce i 100 % oddanie naszym zwierzakom.