Nasze Kluby i Partnerzy

WCF
Należymy do największej światowej federacji felinologicznej World Cat Federation (WCF). Wszystkie nasze kocie dzieci otrzymują rodowody WCF, które potwierdzają ich rasowość i są respektowane na całym świecie.

untitled-1_60 Nasze Kluby i Partnerzy

PZF
Nasza hodowla zarejestrowana jest w Polskim Związku Felinologicznym, które działa pod patronatem WCF. Na stronie www związku można sprawdzić regulamin hodowlany, który obowiązuje naszą hodowlę.

pzf Nasze Kluby i Partnerzy

Royal Canin
Należymy do wielu prestiżowych Klubów Hodowców Royal Canin. Nasze kocie pociechy odżywiane są wyłącznie karmami dobrych marek i mięsem. Dzięki temu cieszą się z pięknego, lśniącego futerka i super kondycji.

lunderland-logo-300x300 Nasze Kluby i Partnerzy acanaorijen-1 Nasze Kluby i Partnerzy happy-cat-300x203 Nasze Kluby i Partnerzy

https://www.cbdzoe.pl/
Wszystkie maluchy przed wyprowadzką do nowych domków są czipowane. Dzięki oznakowaniu w razie ucieczki lub zagubienia się kotka, jest większa szansa na odnalezienie właściciela, ponieważ wszystkie dane kontaktowe opiekunów kotka przechowywane są właśnie przez bazę danych.

baner-300x134 Nasze Kluby i Partnerzy

Przychodnia weterynaryjna Jacek Bany
Opiekę medyczną nad naszymi kocimi dziećmi (tymi dużymi i małymi) od 16 lat, prowadzą lekarze weterynarii z Przychodni Dla Zwierząt Jacek Bany, ul. Słowackiego 8c w Legionowie.
Bardzo dziękujemy, za pomoc, dobre serce i 100 % oddanie naszym zwierzakom.

logo-300x54 Nasze Kluby i Partnerzy