Home

PRITIKITI-logo-v3-CRV-RGB300 Home

Prawdziwe koty są surwiwalistami. Doprowadziły tę umiejętność do rangi sztuki. Jakie inne zwierzę może liczyć na karmienie nie dlatego, że jest pożyteczne, że pilnuje domu albo śpiewa, ale dlatego, że kiedy się je karmi, to wygląda na zadowolone? I mruczy. Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (…) Mruczenie oznacza: ‘Postaraj się, żebym był zadowolony, to i ja się postaram, żebyś ty był zadowolony’.

3ab6817e-df52-4eee-a240-835467829517-256-000000180ebdf2fb Home

Prawdziwy kot… Prawdziwe koty nigdy nie jedzą z miseczek (a przynajmniej z takich, które są oznaczone DLA KOTA).
Prawdziwe koty nigdy nie noszą obroży przeciw pchłom…
ani nie pojawiają się na kartkach urodzinowych…
ani nie gonią niczego, co ma w środku dzwoneczek.
Prawdziwe koty jedzą tarty. I podroby. I masło.
I wszystko inne, co zostanie na stole. Potrafią usłyszeć 
otwierające się drzwi lodówki dwa pomieszczenia dalej.
Prawdziwe koty nie potrzebują imion.
Ale często imionami są nazywane.
“Aarghwynochastądtydraniu” świetnie się nadaje.”

Koteczki mogą poruszać się wszędzie, do ich dyspozycji jest całe mieszkanie oraz odpowiednio osiatkowany balkon. Koty przebywają cały czas z nami, bez względu na to, czy są małe czy już dorosłe. Nasza hodowla jest hodowlą typowo rodzinną, nastawioną na wysoką socjalizację kotów, przebywaniem kotów z dzieckiem i bieganiem kociąt od najwcześniejszych chwil po całym mieszkaniu. Hodowla w chwili obecnej liczy 5 kotów dorosłych. Są to Yvette, wykastrowana kotka mieszaniec, wykastrowany kocur Salem, rasy egzotycznej, Kama, kotka rasy egzotycznej oraz dwie siostry: Catriona i Keiti, rasy egzotycznej. Współpracujemy na wyłączność z 2 reproduktorami: GIC Erwinem, rasy egzotycznej i Garden Panda Pers, rasy perskiej. Hodowla kotów jest członkiem Polskiego Związku Felinologicznego, będącego członkiem największej i najbardziej szanowanej światowej organizacji WORLD CAT FEDERATION. Jesteśmy hodowlą kotów rasowych z prawdziwego zdarzenia, nasze koty są przez nas bardzo kochane i otoczone troskliwą opieką. Nadzór medyczny sprawują najlepsi lekarze weterynarii z Lecznicy weterynarii Jacka Bany w Legionowie. Nasze koty karmione są karmami najlepszej jakości, jakie są znane na świecie. Wypielęgnowane, zdrowe i szczęśliwe, opuszczają hodowlę idąc do nowych domków po ukończeniu 14-tego tygodnia życia.

Serdecznie zapraszamy!

G1Ribbon Home

Pawpeds Academy G1

W 2019 roku ukończyłam międzynarodowy kurs dla hodowców i właścicieli kotów organizowany przez PawPeds Academy. Od tej pory mam prawo na naszej stronie oraz w innych mediach posługiwać się rozetą otrzymaną z PawPeds Academy po ukończeniu kursu na poziomie G1!

“– Chciałem powiedzieć (…) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

 

Terry Pratchett (z książki Czarodzicielstwo)

Nasi partnerzy

6 Home

Nasze zwierzęta są pod opieką Przychodni Weterynaryjnej Jacka Banego w Legionowie