Kama z Kocińca *Pl

Kama z Kocińca to pierwsza nasza kotka hodowlana w naszej hodowli. Cenimy przede wszystkim jej wspaniały charakter, który został także zauważony także przez naszego weterynarza. Kama jest także wspaniałą matką.

Aila Pritikiti *Pl

Aila to drugi kot w miocie niosący rozjaśnienie. Urodziła się jako ostatni kociak w miocie. Jest najmilsza. Chętnie tuli się do człowieka, liże go, ugniata. Charakterem przypomina bardzo swoich rodziców. Zamieszkała w Holandii. Bardzo dziękujemy.

Ailin Pritikiti *Pl

Ailin przyszedł na świat trochę na przekór. Śmialiśmy się, że teraz urodzi się czarny kocur i … rzeczywiście. Za chwilkę na naszych oczach było CUDO! Czarne cudo. Ailin urzeka nie tylko urodą, błyszczącym futrem koloru czarnego, ale przede wszystkim charakterem. Najmilej patrzeć, gdy oba nasze czarne koty, Ailin i Salem leżą sobie obok siebie i… Read More Ailin Pritikiti *Pl

Aili Pritikiti *Pl

Aili urodziła się jako pierwsza kotka w miocie. Jest najbardziej energiczna, wesoła i pełna ciekawych pomysłów Zamieszkała w Tarnowskich Górach we wspaniałej rodzinie, wraz z kocurem egzotycznym o imieniu Boo. Nosi obecnie imię Moshi. Zamieszkała w Tarnowskich Górach jako Moshi. Zapraszamy na profil instagramowy jej i jej kolegi 

Aine Pritikiti *Pl

Aine jest pierwszym kotem, który urodził się w naszej hodowli rozjaśniony. Nazywamy ją w domu Jaśniutka. Od początku ma wspaniały charakter, lubi się tulić, bawić i chętnie pozuje do zdjęć, przez co czasem też nazywana jest księżniczką. Zamieszkała w hodowli w Czechach.

Believe in Dreams Pritikiti *Pl

Nasza spokojniejsza kotka z miotu B. Mimo wszystko, gdy 3 kociaki zaczynają chatce to słychać tylko tupanie 😉 Zamieszkała w hodowli w Anglii

GIC Erwin Mruczoduszka

Erwin Mruczoduszka jest jedynym w Polsce Grand Inter Championem w rasie egzotycznej. Posiada doskonały charakter i wymaga od swoje rodziny wiele miłości. Jest wspaniałym reproduktorem, co potwierdzają jego osiągnięcia wystawowe. Sędziowie bardzo pozytywnie oceniają jego budowę, a zwłaszcza podkreślają to że jest typem “macho”. Jest jednocześnie bardzo łagodnym kocurem.

CH Slavuta’s Keiti

Keiti przyjechała do nas z Ukrainy wraz ze swoją przyrodnią siostrą Catrioną. Po domowemu zwracamy się do niej Kasia. Kasia jest bardzo żywym zwierzęciem, chętnie przebywa z człowiekiem, chętnie z nami rozmawia. W grudniu 2018 roku zdobyła tytuł Championa na Międzynarodowej Wystawie Kotów w Warszawie.